Are Vallavalitsus

14.11.17

Reg nr: 75004671

Pärivere tee 17

Are alevik

Tori vald

87301 Pärnumaa

 

Pank:

EE071010902001668005 AS SEB Pank  

EE712200221061906113 Swedbank AS

EE523300334715450006 Danske Bank A/S

 

Telefon: 445 1861

e-post: sekretar@arevald.ee

 

Lahtioleku ajad:

E-R: 8.00 - 16.30

Lõuna: 12.30 - 13.00

Enne ametniku poole pöördumist palun leppida külastuse aeg telefoni teel kokku.

 

Toimetaja: TERJE VÕSUMETS

Ametnike kontaktandmed

19.12.17
Ametikoht Nimi Telefon E-post
Vallavanem Lauri Luur 523 7966

lauri.luur@torivald.ee

Abivallavanem

Aldo Pitsner

445 1875; 5551 0654

abivallavanem@arevald.ee

Vallasekretär

Eve Atka 

445 1860

vallasekretar@arevald.ee

Sekretär-asjaajaja Terje Võsumets

445 1861;

526 9732

sekretar@arevald.ee

Maa- ja keskkonnanõunik   445 1875

maanounik@arevald.ee

Pearaamatupidaja Maili Hiiemäe 445 1878

pearaamatupidaja@arevald.ee

Humanitaarnõunik Tiina Männik

445 1862;

55 56 2120

humanitaarnounik@arevald.ee

Sotsiaaltöötaja Heli Tõrva 445 1876

sotsiaaltootaja@arevald.ee

Are Huvikeskuse kultuurijuht Vilja Alamaa

445 1866;

510 5498

huvikeskus@arevald.ee

Noorsootöötaja Pille Kuusik 518 4561

noortekeskus@arevald.ee

Spordijuht Evely Pajula 5648 7371  

 

 

Toimetaja: TERJE VÕSUMETS

Vallavalitsuse koosseis

19.12.17
Nimi Telefon E-post
Vallavanem Lauri Luur 523 7966

lauri.luur@torivald.ee

Abivallavanem Signe Rõngas (areng, planeerimine)  525 3189  

signe.rongas@torivald.ee

Abivallavanem Priit Ruut (sotsiaaltöö) 5649 0409

priit.ruut@torivald.ee

Abivallavanem Jana Malõh (haridus, kultuur)  525 9421

jana.maloh@torivald.ee

Kaie Toobal  

kaie.toobal@torivald.ee

Raigo Paulberg  

raigo.paulberg@torivald.ee

Jüri Puust  

jyri.puust@torivald.ee

 

 

Toimetaja: TERJE VÕSUMETS

Volikogu liikmed

8.06.17
Nimi Valimisnimekiri Haridus Telefon

E-post

Leelo Lusik Ühtne koduvald kõrgem 51 42 621 

leelo.lusik@mail.ee

Kert Alamaa Ühtne koduvald kesk-eri 52 988 49

selber@hot.ee

Vilja Alamaa Ühtne koduvald kerk-eri 56 453 560

valamaa@hot.ee

Toivo Võsumets Ühtne koduvald kesk 51 047 49

toix@merit.ee

Enn Kuslap Ühtne koduvald kõrgem 51 86 428

enn@karjamoisa.ee

Lauri Luur Ühtne koduvald kõrgem 52 37 966

lauri.luur@gmail.com

Elina Leiner Ühtne koduvald kõrgem 51 946 302

elina@leiner.ee

Triin Aaspalu Ühtne koduvald   53 964 683

triinaaspalu1@hot.ee

Villi Sutt Ühtne koduvald põhi 52 059 84

villisutt@gmail.com

Veiko Tamla Ühtne koduvald kõrgem 58 440 470

veikotamla@gmail.com

Merike Kalden Ühtne koduvald kesk 52 028 30

merikekalden@gmail.com

 

Toimetaja: TERJE VÕSUMETS