Konkurss "Pühadeks kodud kauniks"

Ajavahemikus 8.-25. detsembrini hinnatakse ja selgitatakse välja parimad jõuluteemalise kujundusega era- ja kortermajade, asutuste ning hoonete vaateaknad ja välisilmed.

Konkursi eesmärgiks on ergutada vallakodanikke kaunistama oma kodusid ja töökohti seoses advendiaja ja jõulupühadega ning uue aasta saabumisega.

Hindamisel arvestatakse kujunduse kompositsioonilist terviklikkust, originaalset lahendust ja kokkusobivust lähiümbruskonnaga. Parimaid tunnustatakse meenega ja autasustatakse 29. detsembril Are valla aastalõpupeol. Tunnustatute nimed avaldatakse kohalikus lehes ja omavalitsuse kodulehel internetis.

Siit ka kõigile märkajatele üleskutse: et leida üles ja saada hinnata kõiki huvitavalt valgustatud kohti, palun andke alates 1. detsembrist teada eriti silmapaistvatest jõulutuledega kaunistatud aedadest, majadest ja asutustest e-posti aadressil huvikeskus@arevald.ee või tel. 510 5498. Paneme Are aleviku ja kõik ümbruskaudsed külad üheskoos särama, muudame need muinasjutuliseks paigaks, kus ringi liikudes silm puhkab ja hing rõõmustab!

Vilja Alamaa

„Kauni Kodu" komisjoni liige