Are Vallavalitsus

14.09.16

Reg nr: 75004671

Pärivere tee 17

Are alevik

Are vald

87301 Pärnumaa

 

Pank:

EE071010902001668005 AS SEB Pank  

EE712200221061906113 Swedbank AS

EE523300334715450006 Danske Bank A/S

 

Telefon: 445 1861

e-post: sekretar@arevald.ee

 

Lahtioleku ajad:

E-R: 8.00 - 16.30

Lõuna: 12.30 - 13.00

Enne ametniku poole pöördumist palun leppida külastuse aeg telefoni teel kokku.

 

Toimetaja: TERJE VÕSUMETS

Ametnike kontaktandmed

17.02.17
Ametikoht Nimi Telefon E-post
Vallavanem Signe Rõngas 445 1868; 525 3189

vallavanem@arevald.ee

Abivallavanem

Aldo Pitsner

445 1875; 5551 0654

abivallavanem@arevald.ee

Vallasekretär

Siiri Jõerand

Eve Atka (teenistussuhe peatunud)

445 1860

vallasekretar@arevald.ee

Sekretär-asjaajaja Terje Võsumets 445 1861; 52 69 732

sekretar@arevald.ee

Maa- ja keskkonnanõunik   445 1875

maanounik@arevald.ee

Pearaamatupidaja Maili Hiiemäe 445 1878

pearaamatupidaja@arevald.ee

Humanitaarnõunik Tiina Männik 445 1862; 55 562 120

humanitaarnounik@arevald.ee

Sotsiaaltöötaja Heli Tõrva 445 1876

sotsiaaltootaja@arevald.ee

Are Huvikeskuse kultuurijuht Vilja Alamaa 445 1866; 51 05 498

huvikeskus@arevald.ee

Noorsootöötaja Pille Kuusik 51 84 561

noortekeskus@arevald.ee

 

 

Toimetaja: TERJE VÕSUMETS

Vallavalitsuse koosseis

20.02.17
Nimi Telefon E-post

Ametinimetus

Signe Rõngas 445 1868; 525 3189           vallavanem@arevald.ee

vallavanem

Aldo Pitsner 445 1875; 5551 0654

abivallavanem@arevald.ee

abivallavanem

Reet Alamaa 512 8714 polluaasa@hot.ee

ettevõtja

Anti Tölp 511 5492 anti.tolp@gmail.com

ettevõtja

Anneli Uibu 447 5530; 5348 2880 direktor@are.edu.ee Are Kooli direktor

 

Are Vallavalitsuse töökord

Toimetaja: TERJE VÕSUMETS

Volikogu liikmed

8.06.17
Nimi Valimisnimekiri Haridus Telefon

E-post

Leelo Lusik Ühtne koduvald kõrgem 51 42 621 

leelo.lusik@mail.ee

Kert Alamaa Ühtne koduvald kesk-eri 52 988 49

selber@hot.ee

Vilja Alamaa Ühtne koduvald kerk-eri 56 453 560

valamaa@hot.ee

Toivo Võsumets Ühtne koduvald kesk 51 047 49

toix@merit.ee

Enn Kuslap Ühtne koduvald kõrgem 51 86 428

enn@karjamoisa.ee

Lauri Luur Ühtne koduvald kõrgem 52 37 966

lauri.luur@gmail.com

Elina Leiner Ühtne koduvald kõrgem 51 946 302

elina@leiner.ee

Triin Aaspalu Ühtne koduvald   53 964 683

triinaaspalu1@hot.ee

Villi Sutt Ühtne koduvald põhi 52 059 84

villisutt@gmail.com

Veiko Tamla Ühtne koduvald kõrgem 58 440 470

veikotamla@gmail.com

Merike Kalden Ühtne koduvald kesk 52 028 30

merikekalden@gmail.com

 

Toimetaja: TERJE VÕSUMETS